Immobilizer SOWA ATS 01

 

SOWA ATS 01

Jedná se o elektronické zabezpečení pro vozidla BMW, při jehož návrhu byli využity dlouholeté zkušenosti autorů s elektronikou vozidel BMW. ATS 01 se v mnoha funkcích liší od ostatních immobilizérů na trhu. 

 

Stručný popis systému

Immobilizér ATS 01 byl vyvinut speciálně pro vozidla značky BMW ve snaze posílit stupeň jejich zabezpečení vůči odcizení. Jedinečnost systému nespočívá jen v moderním hardware ale i unikátním software, implementovaným přímo ve vozidle, čím ATS 01 dokonale splyne s Vaším BMW. K jeho ovládání slouží výhradně standartní ovládací prvky BMW. Díky malým rozměrům a minimálním požadavkům na kabeláž se ATS 01 stává prakticky neobjevitelným. Software je zabezpečený asymetrickým 128 bitovým kryptovacím klíčem, který poskytuje maximální stupeň ochrany dat. Při vývoji bylo přihlédnuto i k tzv. redundanci, pro případ prolomení primární ochrany jsou všechny blokovací funkce minimálně zdvojené, přičemž sekundární ochrana poskytuje stejný stupeň zabezpečení, jako primární. Tím se stává startování vozidla prakticky nemožným. Kromě toho ATS 01 u automatických převodovek blokuje komunikaci s pákou řazení rychlostí a aktivuje nouzovou výstražní funkci. V důsledku toho budou na vozidle blikat všechny směrovky, parkovací a potkávací světla a pro snadnější identifikaci pachatele bude osvětlení interiéru trvale zapnuté. Další bezpečnostním prvkem ATS 01 je univerzální programovatelný výstup, který slouží k aktivaci doplňkových zabezpečovacích zařízení, nekompatibilních s elektronickým systémem BMW (LoJack, GSM/GPS vyhledávač, …)

Bránou k bezpečnosti Vašeho vozidla je osobní PIN kód, který obdržíte v uzavřené a zapečetěné obálce po namontování a naprogramování immobilizéru. Tento kód je jediná možnost jak zprovoznit Vaše zablokované auto a v případě ztráty je nutný zásah autorizovaného servisního technika, který Vám vygeneruje nový PIN kód.

Autoři zařízení mysleli i na budoucnost. Software ATS 01 se neustále vyvíjí. Immobilizér byl navrhnut tak, aby bylo možné kdykoliv aktualizovat jeho software, případně změnit nastavení podle přání zákazníka.

Samozřejmostí ATS 01 je OBD diagnostika s možností vyčtení historie použitých klíčů, PIN kódů, paměťových chyb a jiných důležitých údajů.

Zde si můžete stáhnout leták ve formátu PDF

Cena: 19.900,- bez DPH