HOME

 

Originální náhradní díly BMW, MINI

 

a BMW Motocykly

 

Vítáme Vás na stránkách společnosti Schindelar s.r.o., který se již od roku 1994 specializuje na dovoz a prodej originálních autodílů značek BMW a MINI.

 

Nabízíme náhradní díly všech modelových řad BMW a MINI.

 


Aktuálně náhradní díly BMW i3


 

Servis značek BMW a MINI

Poskytujeme i kompletní servis značek BMW a MINI. Na profesionální úrovni a za použití nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme servis, diagnostiku a programování u všech typů vozů BMW a MINI. To vše ve srovnatelné kvalitě s autorizovanými servisy, ale za mnohem výhodnějších finančních podmínek. Podrobnosti a další poskytované služby naleznete v sekci servis.

 

 Nabízíme lifestylové doplňkya příslušenství značek BMW a MINI.

 

 

 


Motocykly BMW

Novinkou u nás je i rozšíření nabídky o díly na motocykly BMW.

E-SHOP

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 


 Svým podpisem objednatel zároveň souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených na smlouvě v systému dodavatele z důvodu pozdějších reklamací.

* Svým podpisem objednatel zároveň souhlasí s uchováním osobních údajů (email, telefon) na marketingové účely, tj. k případnému zasílání newsletteru společnosti Auto Schendelar. Poskytnutí souhlasu je dobrovolné a souhlas je možné kdykoliv odvolat, a to nemá vliv na zákonné uložení Vašich osobních údajů

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároven je povinen zaevidovat tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin


 

SEO